Cítíte ve vzduchu jaro?

———

Máte v těle zvlášní nutkavý pocit zkusit něco skutečně zdravého, svěžího, plného energie?

———

Potřebovali byste trošičku nakopnout a inspirovat?

PAK PRO VÁS NĚCO MÁM:

ZELENÉ RECEPTY

nejen pro atopiky

Zelené smoothie a zeleninové šťávy jako jednoduchá, levná, zdravá a přirozená podpora léčby atopického ekzému.

Tato e-knížka je inspirací, pozvánkou do světa zelených nápojů pro všechny mámy malých atopiků, ale i pro lidi, kterým není lhostejný jejich mikrobiom a jeho výživa.

Zelená smoothies - nápoje z mixované zelené zeleniny, (ne)obyčejných bylin a ovoce, anebo zelené zeleninové šťávy jsou vysloveně vitaminovou bombou a palivem pro Váš mikrobiom a tím i pro Vaši imunitu.

Stačí tak málo a můžete svému tělu dodat to, po čem touží!

 • Slyšeli jste, že konzumace zelené zeleniny přispívá k léčení ekzému?
 • Chcete pozvolna zařazovat zelené smoothie či zelenou zeleninovou šťávu do vašeho jídelníčku nebo jídelníčku vašeho dítěte, ale nevíte, jak na to?
 • Přemýšlíte, jak začít s přísunem zelených potravin v čase eliminační diety?
 • Nechce se Vám utrácet nemalé sumy za speciální přípravky a doplňky stravy?
 • Láká Vás návrat k přírodě a jejím darům?

Jako máma malého atopika jsem hledala přirozenou cestu ke zdravé výživě.

Po dlouhém období beznaděje se mi povedlo synův ekzém stabilizovat, ale pořád ještě zůstávaly červené fleky na zádech a stehnech. Bylo mi jasné, že musím zvýšit a zkvalitnit množství konzumované zelené zeleniny. Zkusila jsem zelené smoothie... A nemohla přestat :). Byla to láska od prvního dne. 

Navíc se po pár týdnech ukázalo, že pravidelná konzumace zeleného smoothie má na hojení Mikiho ekzému blahodarné účinky.

S čistým svědomím konstatuji, že již přes malé dávky mateřského mléka (ráno a večer) pomohlo zelené smoothie téměř úplně eliminovat poslední zbytky ekzému na Mikiho kůži. Poslední díl "atopické skládanky" zapadl. 

Tento e-book je ochutnávkou našeho šťavnatého zeleného světa a je důkazem, že to jde i s dětmi. Zahořela jsem vášní a věřím, že se mi ji podaří na Vás přenést!

Našla jsem zalíbení, uzdravení synovy kůže i propojení s přírodou a vlastním tělem právě v ZELENÉM SMOOTHIE!

"E-book se mi moc líbí, je tam spousta rad, jak začít, na co si dát pozor a postup. Recepty jsou velmi pestré, ze surovin, které by mě ani samotnou nenapadly. Kniha není dlouhá, je akorát pro maminky, které nemají tolik času číst tlustou knihu 😊. Vše je přehledně pojmenované. Jelikož je Maria Lujza taky máma a má doma atopika, kterého tímto způsobem vyléčila, umí se vcítit do ostatních se stejným problémem a napsala to s velkými zkušenostmi a citem. Cena je symbolická, každý, koho to zajímá, si jí bude moct koupit 😉. Doufám, že spousta maminkám i mně to pomůže se konečně zbavit atopického ekzému."
Pavlina Kolesnikov
"Nenapadlo by mě, co všechno se dá použít k výrobě smoothie/zeleninové šťávy a co je zároveň zdraví prospěšné a takto snadno dostupné. E-book je neuvěřitelně inspirativní, a to hlavně v tom, že začít se dá prakticky ihned a není potřeba žádných speciálních nebo nákladných věcí. Velké plus vidím také v obohacení jídelníčku, který je při dietách mnohdy velmi hubený a maminkám chybí jak energie, tak něco na zpestření. V e-booku si stačí vybrat jeden z mnoha zelených receptů a snadno a rychle si připravit vitamínovou bombu, skvělou pochoutku a výtečný lék v boji s ekzémem v jednom 😊. Mít po ruce seznam surovin je skvělé. Data u receptů jsou naprosto úžasné, skvělý nápad 😊. V ledničce mám brokolici, zelí a okurek, tak už se těším, že recepty vyzkouším 😊. Děkuji!"
Pavla Oravová

Nemáte zahradu? Nevadí! Vybrané recepty jsem označila jako „city friendly“ – to znamená, že je můžete realizovat i bez toho, že byste vlastnili zahrádku nebo žili na vesnici. Kromě pár smoothieček jsou takto označeny v podstatě všechny recepty na zeleninové šťávy. Při smoothies můžete vyměnit divoké byliny a listy např. za špenát, bazalku, listy z kupované zeleniny... A třeba vás při procházce v přírodě s chutí napadne vzít domů k večeři pár listů :). 

Nemáte mixér a odšťavňovač? Nevadí! V podstatě potřebujete jenom jedno z toho, záleží, co je vám milejší. V dnešní době to již není tak velká investice, navíc tyto pomocníky ve své kuchyni skutečně využijete. A to i díky e-knížce Zelené recepty pro atopiky.

Nemáte čas? Již po svém prvním udělaném smoothiečku pochopíte, jak rychlé a snadné je dodat tělu živiny. Právě toto mne dostalo ze všeho nejvíc ;). 

Nemáte nápady? Nevadí, ty vám dodám já a věřím, že se vaše kreativita brzy rozproudí.

Nevíte proč to vlastně dělat? Tento informacemi nabitý e-book vám pomůže pochopit, proč je důležité správně pečovat o náš mikrobiom. 

Máte potravinové alergie? Recepty můžete obměňovat podle toho, co můžete Vy nebo Vaše dítko jíst. Pestrá paleta ingrediencí Vás překvapí. Pokud se některých potravin bojíte, nejste si jistá jejich bezpečností, nevíte čím nahradit, neváhejte mě kontaktovat a spolu to vyřešíme, abyste se mohli těšit ze zdravých zelených nápojů.

Co Vás v e-booku čeká:

 • pár důležitých rad na začátek,
 • 12 receptů na mňamózní smoothies ověřené mým synem,
 • 7 receptů na zeleninové šťávy ověřené mým synem,
 • bonusové recepty,
 • zelený pokrm na chladnější dny,
 • tajné tipy, jak nenápadně podat zelený nápoj dítěti.
"E-book je psaný srozumitelně a myslím, že i člověk, který je v tomto tématu začátečník, si určitě poradí a bude mu knížka ku pomoci, navíc, cena je přístupná pro všechny. Recepty může využít kdokoliv, kdo chce oživit svůj jídelníček. Jsou zajímavé a pro mě velmi inspirativní, v nejbližší příležitosti je začneme zkoušet."
Petra
"S ebookom som spokojná, nie je veľmi dlhý, nie je nudný a obsahuje cenné rady."
Veronika OkruhlicováSlané torty od Verči
"Maria Lujza Červenka ako matka malého atopika vie veľmi dobre o čom píše, keďže to zažila doslova na vlastnej koži. Strava je jednou z najdôležitejších zložiek starostlivosti pri atopii. A zelené smoothie je skvelá forma zakomponovania "zelenej" do jedálnička. V knihe podáva výborné tipy na recepty a kombinácie byliniek vhodné pre zdravie pokožky. Treba len vyskúšať, ktoré vám sadnú."
Gabriela Možuchová

Pro koho je e-book určen:

 • pro mámy kojící malé atopiky,
 • pro malé i velké atopiky,
 • pro ty, kteří chtějí nastartovat svůj metabolismus a zlepšit imunitu,
 • pro všechny lidi, které zajímá PROČ a JAK pečovat o svůj mikrobiom.

Pro koho naopak určen není:

 • pro lidi, kteří si stojí za názorem, že atopický ekzém jednoduše vyléčí „zázračná“ mast,
 • pro lidi, kterým na jejich mikrobiomu nezáleží,
 • pro ty, kteří nemají doma mixér ani odšťavňovač a nejsou ochotni investovat alespoň do jednoho z těchto kuchyňských pomocníků.

Jmenuji se Maria Lujza Červenka. Jsem teď již spokojená máma malého atopika Mikoláše. Jeho ekzém jsem dostala pod kontrolu pouhou změnou uvažování a dodržováním základních pravidel. Konzumace zelené zeleniny mezi tyto pravidla patří. 

Jako autorka projektu Netopte se v atopii podporuji maminky dětí s atopickým ekzémem, aby se dokázaly uklidnit, porozhlédnout a najít tu správnou cestu k vyléčení ekzému.

Díky knize Můj atopický deníček pomáhám maminkám efektivně si vést komplexní deník o atopii jejich dítěte a dostat tak ekzém co nejdřív pod kontrolu.

Miluji úsporu času a energie, kterou pak máma může využít k tomu, aby byla jednoduše V POHODĚ – tím se ekzém u dítěte značně lepší!

Jdete do toho?

Ušetříte čas a námahu
35 stran, díky kterým v průběhu pár chvil dostanete nejen chuť na zelenou vitaminovou bombu, ale si ji i bez problémů připravíte - a to možná ani nebudete muset jít nakoupit.
Pomůžete ekzému zmizet
Možná že do skládanky protiekzémových opatření potřebujete ještě tento poslední díleček, tak jako před rokem já.
Dodáte palivo svým užitečným mikropotvůrkám
Když budou šťastny ony, budete i Vy, uvidíte :).
Ano, mám i BONUS 🙂
Díky nápadu samotných maminek jsem dala dohromady dokument se seznamem ingrediencí, které jsem já osobně doteď při výrobě zelených smoothies a zeleninových šťáv použila. Můžete si ho jednoduše vytisknout a začít kombinovat podle nálady, chuti, dostupnosti surovin a v neposlední řadě podle potravinových omezení, které máte Vy nebo Vaše dítko.

A jaká je cena? 

V hlavě mi zněla otázka, jak euforii ze zelených smoothies a zeleninových šťáv přiblížit co největšímu počtu lidí? Jak Vás motivovat jít do akce bez pochyb o kvalitě?

A tak jsem se rozhodla šířit moje téměř roční zkušenosti a k tomu užitečnou ucelenou teorii na jednom místě jen za cenu 

180 korun českých (7 eur)

 To je konečná suma s mou nekonečnou podporou ♥. A s bonusem zdarma. 

Ano, jenom za 180,- korun se Vám otevřou dveře k praxi, kterou můžete využívat už napořád.

180,- korun pro:

• Vaše zdraví • Zdravé střeva a zdravou kůži Vašeho dítěte • Prosperující mikrobiom. 

"Na ebook jsem se moc těšila, zelená smoothies mám sama ráda a myslím, že inspirace není nikdy dost. Při čtení jsem dostávala na nějaké smoothie čím dál tím větší chuť a jen co jsem dočetla, jsem si musela hned jedno udělat. Musím tedy přiznat, že pro mě, coby člověka z města, který navíc nevlastní odšťavňovač, není mnoho z receptů v originální podobě okamžitě použitelných. Překvapila mě však možnost použití některých ingrediencí (listů z pampelišky, jetele, atd.), nikdy mě nenapadlo nic z toho ochutnat, a tak jakmile se dostanem k babičce na zahradu, určitě vyzkouším, jak chutnají. I tak se ale dá v ebooku najít inspirace, recepty stačí mírně obměnit (např. místo travin použít špenát) a věřím, že dostanete chutný výsledek. Sama z podobných surovin smoothie dělávám. Co se týče pozitivního vlivu na atopickou pokožku, naprosto souhlasím, že zelená smoothie budou mít kladný vliv. Sama jsem se přesvědčila, jak důležitou roli hraje zelená zelenina při léčbě atopického ekzému. Za sebe ebook doporučuji, i když možná nevyužijete recepty v originální podobě, dostanete minimálně motivaci se zelenými smoothie i šťávami začít a experimentovat."
Anna MatouškováAtopický ekzém a eliminační dieta, www.annamatouskova.cz
"Kniha Zelené recepty nejen pro atopiky podává vhled do přínosu zelených potravin ve stravě, fungování mikrobiomu a roli chlorofylu. Recepty v knize obsazené jsou od jednodušších po náročnějších na přípravu a suroviny, nicméně autorka vždy uvádí praktické tipy a rady, díky kterým bude příprava snadná i pro ty, kteří s přípravou šťáv teprve začínají. Oceňuji sezónnost surovin a zahrnutí planých bylinek a rostlin."
Lucie Mata

A co říká na zelené smoothie můj syn?  - "Papať."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jeďte na zelenou!

Nečekejte a začněte již dnes!

Klikněte na tlačítko Koupit Zelené recepty a dodejte tělu po čem touží!

Na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje, na základě kterých vám bude e-mailem doručena faktura (součástí faktury je i QR kód). Zaplaťte bankovním převodem. E-book i s bonusem přistane ve Vaší e-mailové schránce ihned po zaplacení objednávky.  

Máte další otázky?

Napište mi na e-mailovou adresu netoptesevatopii@maria-lujza.cz,

nebo mě kontaktujte přes sociální sítě:

Jsem tady pro Vás, ráda Vám pomůžu!
Lujza