Objednávka e-booku

ZELENÉ RECEPTY

nejen pro atopiky

Zelené smoothie a zeleninové šťávy jako jednoduchá, levná, zdravá a přirozená podpora léčby atopického ekzému.

 • 1
  ANO
  Objednávám si e-book Zelené recepty nejen pro atopiky za cenu 180 Kč (7 eur) včetně DPH 10%.
 • 2
  ANO
  Vím, že tento produkt obdržím elektronicky ve formátu PDF na mnou uvedenou e-mailovou adresu ihned po zaplacení objednávky. Spolu s ním mi dorazí do e-mailové schránky i BONUS: Seznam ingrediencí.
 • 3
  ANO
  Jsem odhodlán/odhodlána nechat se vtáhnout do šťavnatého zeleného světa a uvědomuji si, že získané benefity můžou být návykové :).
 • 4
  ANO
  Vím, že pokud mi e-book nedá očekávanou hodnotu, mohu do 30 dnů od jeho zakoupení požádat o vrácení peněz.
 • 5
  ANO
  Vím, že se s otázkami a pochybami můžu kdykoliv na Marii Lujzu obrátit a nechat si poradit.

Upozornění pro Slovensko: Pro platbu v eurech prosím zvolte objednávkový formulář s­ názvem Objednávka v eurech, který najdete níže. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Po dokončení nákupu vám v e-mailové schránce přistane faktura s platebními údaji včetně QR kódu. Obratem po uhrazení platby obdržíte e-mailem všechny materiály. 

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Po dokončení nákupu vám v e-mailové schránce přistane faktura s platebními údaji včetně QR kódu. Obratem po uhrazení platby obdržíte e-mailem všechny materiály. 

Každý krok ke zdraví se počítá!

"E-book se mi moc líbí, je tam spousta rad, jak začít, na co si dát pozor a postup. Recepty jsou velmi pestré, ze surovin, které by mě ani samotnou nenapadly. Kniha není dlouhá, je akorát pro maminky, které nemají tolik času číst tlustou knihu 😊. Vše je přehledně pojmenované. Jelikož je Maria Lujza taky máma a má doma atopika, kterého tímto způsobem vyléčila, umí se vcítit do ostatních se stejným problémem a napsala to s velkými zkušenostmi a citem. Cena je symbolická, každý, koho to zajímá, si jí bude moct koupit 😉. Doufám, že spousta maminkám i mně to pomůže se konečně zbavit atopického ekzému."
Pavlina Kolesnikov
"Nenapadlo by mě, co všechno se dá použít k výrobě smoothie/zeleninové šťávy a co je zároveň zdraví prospěšné a takto snadno dostupné. E-book je neuvěřitelně inspirativní, a to hlavně v tom, že začít se dá prakticky ihned a není potřeba žádných speciálních nebo nákladných věcí. Velké plus vidím také v obohacení jídelníčku, který je při dietách mnohdy velmi hubený a maminkám chybí jak energie, tak něco na zpestření. V e-booku si stačí vybrat jeden z mnoha zelených receptů a snadno a rychle si připravit vitamínovou bombu, skvělou pochoutku a výtečný lék v boji s ekzémem v jednom 😊. Mít po ruce seznam surovin je skvělé. Data u receptů jsou naprosto úžasné, skvělý nápad 😊. V ledničce mám brokolici, zelí a okurek, tak už se těším, že recepty vyzkouším 😊. Děkuji!"
Pavla Oravová
"E-book je psaný srozumitelně a myslím, že i člověk, který je v tomto tématu začátečník, si určitě poradí a bude mu knížka ku pomoci, navíc, cena je přístupná pro všechny. Recepty může využít kdokoliv, kdo chce oživit svůj jídelníček. Jsou zajímavé a pro mě velmi inspirativní, v nejbližší příležitosti je začneme zkoušet."
Petra

Potřebujete pomoc?

Napište mi na netoptesevatopii@maria-lujza.cz,

nebo na sociálních sítích:

Jsem tady pro Vás, ráda Vám pomůžu.
Lujza