Objednávka knihy

Můj atopický deníček

 • 1
  ANO
  Objednávám si knihu Můj atopický deníček za uváděcí cenu 340 Kč (14 eur) včetně DPH 10%.
 • 2
  ANO
  Vím, že tento produkt obdržím fyzicky, proto je nutné k objednávce zaplatit poštovné a balné ve výši 80 Kč (4 EUR).
 • 3
  ANO
  Překontrolovala jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především poštovní adresu, na kterou chci knihu zaslat.
 • 4
  ANO
  Vím, že pokud zjistím, že mi deník nesedí, mohu do 30 dní od zakoupení nevyplněný a nepoškozený deník vrátit a peníze dostanu zpět v plné výši a bez otázek.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Dostaňte ekzém pod kontrolu s minimální námahou a maximální efektivitou

"Děkuji za deník! Je to opravdu výborné vodítko pro každého, kdo chce odhalit skutečnou příčinu atopického ekzému u svého dítěte a nespokojí se jen s tlumením projevů. Vyžaduje systematickou práci, ale Maria Lujza dokazuje, že tato práce se absolutně vyplatí.."
Tereza Dov
"Tenkrát by mi deníček atopika hooodne usnadnil život, máte skvělý nápad! Věřím, že vaše stránky a deníček pomohou mnohým maminkám ☺️"
Petra SobotováMaminka
"Sice jsem od atopického deníčku moc nečekala, ale musím říci, že předčil mé očekávání. Umožní maminkám kompletní dokumentaci všeho, co se děje kolem nich, a co by mohlo souviset s ekzémem. Sama bych si to takto psát určitě nezvládla. Do položek se nezapisují pouze jídla, ale i mazání, změna prostředí, setkání se zvířaty apod. Věřím, že při zpětném náhledu do deníčku se z něj dá mnoho vyčíst a odhalit souvislosti. Třešničkou na dortu jsou pak články plné zajímavých informací o ekzému. Moc doporučuji všem maminkám, které zatím neúspěšně bojují s atopickým ekzémem u svého dítěte."
Anna MatouškováAtopický ekzém a eliminační dieta, www.annamatouskova.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na netoptesevatopii@maria-lujza.cz nebo na sociálních sítích.

Jsem tu pro vás, ráda Vám pomůžu.