Kontakt:

Mgr. Maria Lujza Červenka Kičinja

Kurdějov 67, 693 01 Kurdějov

IČ: 09084321, zapsána v živ. rejstříku MÚ Hustopeče

Nejsem plátce DPH.

E-mail: netoptesevatopii@maria-lujza.cz

Facebook

Bio:

"Dřív ponořená ve vědě a pořád někde na cestách. Dnes spokojená máma malého atopika Mikoláše."

Jsem Slovenka narozená v Srbsku a žijící v Česku s mým českým manželem a synem. Omluvte tedy prosím gramatické chybičky, ne vždy totiž donutím manžela zkontrolovat všechny texty :D.

Po magisterském studiu pedagogiky na Slovensku mě přijali na doktorský program na Masarykově univerzitě v Brně. Vystudovala jsem tam obor Parazitologie a k titulu PhD. mi chybí obhajoba disertační práce. 

Jsem autorkou několika odborných publikací a konferenčních prezentací týkajících se mého parazitologického tématu. Pracovala jsem v terénu, za mikroskopem i v molekulární laboratoři. V rámci parazitologie jsem se úzce potkala i s problematikou mikrobiomu. 

Díky zaměstnání a studiu na univerzitě dokážu zpracovávat informace systematicky, komplexně a pomocí všech dostupných zdrojů. Musím s vděčností konstatovat, že to je dobrý základ k tomu, abych se dokázala vyznat v tak složité problematice, jakou nepochybně atopický ekzém je. 

Dopsat a obhájit disertační práci jsem chtěla na mateřské dovolené, avšak osud to zařídil jinak a já se musela ponořit do řešení atopického ekzému a potravinových alergií mého syna. Studium jsem tedy přerušila a po nějaké době založila projekt Netopte se v atopii. Vnímám to tak, že šíření osvěty a naděje nepočká... 

 

Informace:

Nejsem distributorem žádné kosmetické značky ani potravinových doplňků.

Na mých stránkách a v mých produktech jsou používány informace o produktech nebo službách třetích osob. Tyto informace jsou pouze doporučením a vyjádřením mého názoru k dané problematice. Rovněž v mých materiálech používám chráněné obchodní názvy produktů. Absence symbolů ochranných známek v textu neznamená, že se nejedná o chráněné názvy.

DŮLEŽITÉ: Nejsem lékař. Poskytované vědomosti jsou kombinací informací z odborných (převážně lékařských a vědeckých) zdrojů a vlastních zkušeností se synovým atopickým ekzémem. Navzdory pečlivému a svědomitému zpracování informací nemůžou tyto nahradit kvalifikovanou lékařskou péči. Nenesu žádnou odpovědnost za zdravotní nebo psychický stav, který má přímou či nepřímou souvislost s informacemi na tomto webu, na mých stránkách na sociálních sítích či v mých produktech a službách.

©Tento web a všechny poskytované produkty jsou chráněny autorským zákonem.

Zásady Ochrany osobních údajů a informace o Cookies

Obchodní podmínky

Doporučuji:

Literatura o atopickém ekzému a potravinových alergiích:

 

Partneři:

S chutnými a zdravými recepty a tipy mi pomáhá: Ceylon Wellness.

Ceylon Wellness: Ájurvédské masáže Brnowww.ceylonwellness.cz

 

Jak se zdravě vrhnout do eliminační diety a nehladovět? Sto chutí eliminační diety Vám ukáže Anna Matoušková.

Atopický ekzém a eliminační dietawww.annamatouskova.cz

 

Mimibox: e-shop bez chemie, který poradí s kosmetikou vhodnou pro atopickou pokožku. Vše pro péči o dítě s ekzémem tam najdete na jednom místě.

Mimiboxwww.mimi-box.cz

 

S hledáním 100% bavlny pomáhá e-shop s dětským oblečením vhodným pro atopiky -  SIDAR boutique.

SIDAR boutiquewww.sidar.cz